KONST / Litografier / Färglitografi 13095501
nr 1309 5501
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Tryckt Signatur. Ej signerad. Motivet: 45x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:30:52
100 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold